نخ لیفت صورت و گردن

گذر زمان رد پایش را بر تمام اجزاء بدن ما می‌گذارد، این اثرات در زبان ما پیری نامیده می‌شود که در پوست به صورت چین و چروک و افتادگی پوست دیده می‌شود، اما متاسفاته استرس های روزمره ،مصرف سیگار، آلودگی‌هوا ،اثرات اشعه آفتاب و .... همه و همه پیری ما را تسریع می‌نمایند. همه در پی راه چاره ،پیشگیری و درمان پیری مانند لیفت صورت و لیفت پیشانی میرویم.

چرا که

از کرم‌های مختلف استفاده می‌کنیم ، روش‌های جراحی و غیر‌جراحی را برررسی می‌کنیم.

Face lift anti-aging treatment - Asian woman portrait with graphic lines showing facial lifting effect on skin.

اما......

کدام روش واقعا در جوانتر شدن ما،جوان ساختن ما و جوان ماندن ما بیشترین تاثیر را دارد و حقیقت چگونه می توانیم به صورت طبیعی شبیه عکس‌های سال قبل خود شویم.

در پیری پوست رشته های کلاژن و الاستین که قوام و خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ می‌کنند،از دست می‌روند لذا با تحریک کلاژن‌سازی و ساخت رشته های الاستین پوست را جوان نمود.

روش‌های مختلفی تاکنون عرضه شده‌اند اما جدیدترین روشی که روند پیری را معکوس می‌نماید تکنیک جوانسازی با نخ است که بدون وجود عوارض لیفت با نخ و دوره نقاهت مربوط به عمل‌های جراحی، شما با این روش می‌توانید بهجوان‌سازی صورت خود بپردازید.

لذا در این تکنیک جوانسازی با کار گذاشتن نخهای ظریف و متعدد به صورتی که غیر قابل رویتند ودرطی شش تا هشت ماه کاملا جذب می شوند در هر ثانیه حضور این نخها در لیفت صورت با نخ  ، ساخت رشته های جوانی صورت می گیرد لذا یک جوانسازی وپیشگیری از پیری طولانی مدت در طی یک یا دو جلسه درمانی خواهید داشت .img00031

روش لیفت با نخ از روشهای دیگر بسیار متفاوت می باشد به صورت سریع وبدون درد انجام میگیرد .

از زمان انجام لیفتینگ با نخ، اثرات آن شروع می شود واثرات آن از یک ماه بعد کاملا مشهود است وروند برگشت به جوانی تا بعد از جذب شدن نخ ها ادامه می یابد .

این تکنیک در ابتدا توسط پزشکان کره‌ای ابداع شده و در حال حاضر در بسیاری از کشورهای اروپایی مانند فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، انگلیس ، روسیه ، ژاپن و ایران انجام می شود . هزینه لیفت با نخ نیز با توجه به حجم درمان، نوع نخ استفاده شده برای بیمار، نواحی تحت درمان و سطح تخصص جراح متفاوت می‌باشد. بنابراین درمورد قیمت و هزینه لیفت صورت با نخ نمی‌توان برآورد مشخصی کرد.

پس این تکنیک جوانسازی وپیشگیری از پیری را از پزشکان بخواهید .